Picknickkorg som man enkelt fäller ihop.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 202,00 | 198,00 | 194,00 | 190,00 | 176,00 | 163,00 | 155,00 | 153,00 | 150,00 | 148,00 |
| Artikelnummer | 91474-N0002 |
| Material | Polyester |
| Bredd | 240mm |
| Längd | 390mm |
| Höjd | 270mm |
| Vikt | 630g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91474.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 300mm x 400mm |
| GPSR-Information | Hangtag on handle + Inner label |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91474-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-14T00:00:00+02:00 | 7700 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |