Lätt ryggsäck tillverkad av 190T återvunnen PET. Har en framficka med dragkedja, justerbara axelremmar och en sidoficka i nät för en flaska, paraply eller andra nödvändigheter. Kan vikas ihop ? perfekt för dagsturer under resan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 54,00 | 52,50 | 52,00 | 50,50 | 46,75 | 43,40 | 41,15 | 40,65 | 39,85 | 39,20 |
| Artikelnummer | 95363-N0002 |
| Material | R-PET 190T |
| Bredd | 305mm |
| Längd | 420mm |
| Höjd | 127mm |
| Vikt | 100g |
| Volym | 15000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95363.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 340mm x 250mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95363-N0002 | 1390 st |
| Inkommande lager 2026-09-23T00:00:00+02:00 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |