Robust Canvas-väska Reuuz från InSideOut, tillverkad av 70?% återvunnen bomull och fibrer och 30?% återvunnen polyester. Den har färgglada handtag, blixtlås, stängt innerfack och metallkarbinhake för nycklar. Hållbar, praktisk och ansvarsfull.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,50 | 61,50 | 60,00 | 55,50 | 51,50 | 48,80 | 48,00 | 47,20 | 46,40 |
| Artikelnummer | 57116-N5443 |
| Material | 30% Recycled Polyester, 70% Recycled cotton 310g/m2 |
| Bredd | 420mm |
| Längd | 330mm |
| Höjd | 100mm |
| Vikt | 320g |
| Ursprungsland | India |
| Social Compliance | SMETA |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 510mm x 460mm x 300mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57116-N5443 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-29T00:00:00+02:00 | 3049 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |