Dessa eleganta och lätta UV400-solglasögon ger överlägset ögonskydd med en snygg design och unika konkava glas. Den tåliga R-PC-bågen ger en bekväm passform, medan de snygga glasen gör dem till ett perfekt val för soliga dagar och vardagsbruk.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 46,40 | 45,45 | 44,50 | 43,55 | 40,35 | 37,45 | 35,70 | 35,05 | 34,60 | 33,95 |
| Artikelnummer | 86733-N0411 |
| Material | Recycled PC |
| Bredd | 54mm |
| Längd | 150mm |
| Höjd | 145mm |
| Vikt | 37g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86733.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 340mm x 450mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 86733-N0411 | Finns ej i lager |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |