Detta set innehåller tre engagerande tankespel: ett stjärnpussel, ett pyramidpussel och ett 3D-kubpussel, alla tillverkade av trä från ansvarsfullt skogsbruk. De är förpackade i en trälåda, vilket gör det till ett perfekt val för att förbättra problemlösningsförmågan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 145,00 | 142,00 | 138,00 | 130,00 | 124,00 | 120,00 | 115,00 | 107,00 | 105,00 | 103,00 |
| Artikelnummer | 90757-N9393 |
| Material | Pinewood |
| Bredd | 64mm |
| Längd | 163mm |
| Höjd | 60mm |
| Vikt | 210g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90757.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 360mm x 350mm x 340mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90757-N9393 | 1099 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |