Res organiserat och tryggt med vårt eleganta passfodral, utrustat med inbyggt RFID-skydd som förhindrar obehörig skanning av dina kort och dokument. Perfekt för både affärsresor och semesteräventyr. Fodralet har praktiska fack för pass, boardingkort och kreditkort så att du enkelt kan hålla allt samlat på ett ställe. Denna produkt är tillverkad av 23 % RCS-certifierad återvunnen polyester och 10 % RCS-certifierad återvunnen PU. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 33 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• RFID-Skydd "Skydd mot radiofrekvensidentifiering"
• Mångsidig organisation
• Tillverkad av återvunna material
• Tidlös design
• Upp till 3 kort
0.43 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 103,00 | 101,00 | 97,00 | 94,50 | 93,00 | 91,00 |
Vinga fokuserar på smarta och snygga produkter för hem och friluftsliv. Design, funktionalitet och miljö är vad som styr processen att ta fram nya produkter och gåvor för anställda och kunder på företag. Produkterna kommer alltid fint förpackade. Vinga skapar minnen!
| Artikelnummer | V8200509 |
| Storlek | 10.5 x 14.5 x 1.2 cm |
| Vikt | 74.2g |
| Tryckyta | 70 x 90 mm |
| Material | Återvunnen polyester,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| Nästa Leverans : 2026-06-29 | 3039 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |