'Evighets' penna i bambu utan bläck med suddgummi på toppen. Pennan skriver med spetsen av metalllegering som aldrig tar slut.
| Artikelnummer | MO6493-40 |
| Förpackningsmått | 0.375 x 0.360 x 0.150 M |
| Bredd | 0.8 cm |
| Höjd | 17 cm |
| Grossvikt | 0.008 kg |
| Nettovikt | 0.006 kg |
| Volym | 0.020 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941056800 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 17282 |
| 20260623 | 20000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |