Metallpenna i Toppoint-design med integrerat USB-minne. Europaproducerad bläckpatron med blått bläck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 108,00 | 107,00 | 105,00 | 103,00 | 101,00 | 99,50 | 98,00 | 96,50 | 95,00 | 93,50 |
| Artikelnummer | 87659-N0005 |
| Material | Metal |
| Längd | 149mm |
| Diameter | 14mm |
| Vikt | 40g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 430mm x 250mm x 190mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87659-N0005 | Finns ej i lager |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |