Multifunktionspenna med stylus, vattenpass, skruvmejsel och linjal. Refill med blått bläck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 18,10 | 17,30 | 16,80 | 15,55 | 14,60 | 13,60 | 12,50 | 12,20 | 11,85 | 11,70 |
| Artikelnummer | 87797-N0002 |
| Material | ABS, Metal |
| Längd | 148mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 13g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87797.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 530mm x 310mm x 180mm |
| Pennmekanism | Twist action |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87797-N0002 | 25298 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |