Enkelt pennfodral i imiterat sämskskinn, svart.
| Antal | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 4,16 | 4,00 | 3,84 | 3,68 | 3,52 | 3,36 | 3,20 | 3,04 |
| Artikelnummer | 83001-N0002 |
| Material | Velvet |
| Bredd | 29mm |
| Längd | 160mm |
| Vikt | 2g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT83001.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Förpackningsmått | 400mm x 330mm x 260mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo 83001-N0002 | 16566 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |