Markeringspenna designad av Toppoint. Den färgade detaljen visar färgen på pennan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,90 | 14,60 | 14,10 | 13,00 | 11,85 | 11,05 | 10,40 | 9,92 | 9,76 |
| Artikelnummer | 81283-N0111 |
| Material | ABS |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 13mm |
| Vikt | 21g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81283.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 605mm x 280mm x 170mm |
| Pennmekanism | Cap action |
| GPSR-Information | In the mold |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 81283-N0111 | 1926 st |
| Inkommande lager 2026-08-07T00:00:00+02:00 | 10000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |