Kulspetspenna i bambu med blått bläck och kromade detaljer.
| Artikelnummer | 1549513 |
| Storlek | 14,2 x Ø 1,1 cm |
| Material | Bambu, Plast |
| Tryckyta | 4 x 0,6 cm |
| Vikt | 0.008 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 99418 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |