Rullpenna i bambu med färgad lock och plastklämma. Den smidiga rullpennan har svart bläck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,16 | 8,00 | 7,84 | 7,36 | 7,04 | 6,72 | 6,40 | 6,08 | 5,92 |
| Artikelnummer | 81152-N0002 |
| Material | Aluminium, Bamboo |
| Längd | 135mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81152.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 480mm x 330mm x 220mm |
| Refill | Rollerball refill |
| Pennmekanism | Cap action |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 81152-N0002 | 7494 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |