Kulspetspenna med blått bläck. Den transparenta färgade skaft är gjord av återvunnen ABS. Med tryckknapp, metallklämma och silverfärgade accenter. RCS-certifierad. Totalt återvunnet material: 78%.
| Artikelnummer | 263671-007 |
| Material | Återvunnet ABS |
| Längd | 14.1 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 12.2 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |