Kulspetspenna med blått bläck och bambuskaft. Klämman, knappen och spetsdelen är tillverkade av vetehalm/PP-plast. Ett ekologiskt ansvarsfullt val.
| Artikelnummer | 262492-001 |
| Material | Syntetiskt material, Bambu |
| Längd | 13.5 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 6.5 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |