Paraply med extra stor skärm (Ø 130 cm) av 190T RPET pongee polyester och 19% återvunnen polyester. Med automatisk öppning, aluminiumhandtag, glasfiberram och kardborreknäppning. Aluminiumhandtaget har en skumplastdetalj i en färg som matchar tyget. Mått i stängt läge: Ø 6 x 99,5 cm. RCS-certifierad.
| Artikelnummer | 263210-001 |
| Längd | 99.5 cm |
| Diameter | 130 cm |
| Vikt | 465 g |
| Volym | 1150346.51 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |