Tero - Mugg/kopp/Take-away med tryck
Dubbelväggad mugg av rostfritt stål, 380 ml. Det dubbelväggiga rostfria stålet ser till att varma drycker förblir varma och kalla drycker förblir kalla.
| Artikelnummer | 6252203 |
| Storlek | ø 8 x 11,2 cm |
| Material | Rostfritt stål, Plast |
| Tryckyta | Laser: 4 x 3 cm, Laser: 360-grader: 25 x 4 cm, Tampo: 3,5 x 3,5 cm |
| Vikt | 0.240 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 36 |
| Inkommande v.42, 2026 | 3120 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |