Kasper - Keramikmugg med tryck
Keramikmugg. Volym 350 ml.
| Artikelnummer | 8084304 |
| Storlek | ø 8,9 x 8,2 cm |
| Material | Keramik |
| Tryckyta | 5 x 5 cm, rundtryck: 20 x 6 cm, Tampo: 3,5 x 3,5 cm |
| Vikt | 0.352 kg |
| Antal per innerlåda | 48 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5704 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |