Mugg Cyprus EU 270ml med tryck
Vit mugg i högkvalitativt porslin tillverkat i Europa. Stort handtag.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 51,00 | 47,05 | 45,15 | 44,20 | 42,40 | 41,60 | 40,80 | 40,00 |
| Artikelnummer | 51461-N0001 |
| Material | Porcelain |
| Höjd | 98mm |
| Diameter | 81mm |
| Vikt | 256g |
| Volym | 270cm³ |
| Ursprungsland | Poland |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 360mm x 270mm x 330mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Övrig information | Width including handle: 108mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51461-N0001 | 14588 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |