Muggförpackning 6 st med tryck
Presentförpackning för sex muggar (stora). Nerpackning ingår.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 24,20 | 23,55 | 22,90 | 21,60 | 20,65 | 19,85 | 19,05 | 17,80 | 17,45 | 17,15 |
| Artikelnummer | 83206-N0001 |
| Material | Cardboard |
| Bredd | 210mm |
| Längd | 320mm |
| Höjd | 110mm |
| Vikt | 27g |
| Ursprungsland | Netherlands |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo 83206-N0001 | 4602 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |