Kublåda med fyra genomskinliga fack för skrivbordsartiklar. Vitt papper. Cirka 800 ark. Varje kub levereras krympförpackad. 90 g/m².
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 101,00 | 99,00 | 96,50 | 90,50 | 87,00 | 83,50 | 80,00 | 75,00 | 73,50 | 72,00 |
| Artikelnummer | 91767-N0001 |
| Material | FSC paper |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 100mm |
| Höjd | 100mm |
| Vikt | 594g |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 320mm x 210mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91767-N0001 | 3247 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |