Presentförpackning i kartong bestående av en dubbelväggig drickflaska i återvunnet rostfritt stål (304 både inuti och utanpå) med silikonhandtag, en kulspetspenna i återvunnet aluminium med blått bläck samt en anteckningsbok i återvunnen PU med 80 ark linjerat papper (70 g/m²). Papperet i anteckningsboken är FSC® Mix-certifierat. Anteckningsboken har ett bokmärke i form av ett band samt ett magnetlås i metall med en graverad platta i gunmetal. Alla artiklar har en återvinningslogotyp: graverad på flaskan och pennan, och präglad på anteckningsboken.
| Artikelnummer | GI1417983-01 |
| Material | Plast, Metall, FSC® papper |
| Höjd | 8,3 cm |
| Bredd | 28,4 cm |
| Längd | 33 cm |
| Storlek | 28,4 cmx8,3 cmx33 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 1340/9.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 33 cmx37 cmx57,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141798301 | 0 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |