Rustik linjal, gjord av cederträ. 30cm och metriska enheter. På grund av det naturliga materialet är lätta färgskillnader möjliga, det här är inte en defekt utan bara ett naturbevis.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,40 | 14,60 | 14,10 | 13,15 | 12,35 | 11,55 | 10,60 | 10,10 | 9,92 | 9,76 |
| Artikelnummer | 91927-N0093 |
| Material | Wood |
| Bredd | 33mm |
| Längd | 310mm |
| Höjd | 3mm |
| Vikt | 19g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91927.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 385mm x 340mm x 325mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91927-N0093 | 17420 st |
| Inkommande lager 2026-09-15T00:00:00+02:00 | 20400 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |