Kraftpapperspåse med pappershandtag. FSC-certifierad och tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 5,76 | 5,44 | 5,12 | 4,96 | 4,80 | 4,64 | 4,16 |
| Artikelnummer | 91630-N0051 |
| Material | FSC paper |
| Bredd | 170mm |
| Längd | 260mm |
| Höjd | 250mm |
| Vikt | 36g |
| Ursprungsland | Czech Republic |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91630.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 389mm x 170mm x 328mm |
| GPSR-Information | on the bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91630-N0051 | 31 st |
| Inkommande lager 2026-05-19T00:00:00+02:00 | 8397 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |