Liten pappkasse med handtag i tvinnat papper. Passar bra som presentpåse.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 10,10 | 9,44 | 8,16 | 8,00 | 7,68 |
| Artikelnummer | 91716-N0001 |
| Material | Paper |
| Bredd | 80mm |
| Längd | 180mm |
| Höjd | 240mm |
| Vikt | 29g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91716.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 370mm x 220mm |
| GPSR-Information | Printed bottom outside |
| Övrig information | Length handles: 23 cm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91716-N0001 | 3871 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |