Fira säsongen med denna charmiga strumpformade träprydnad. Den klassiska formen och det stora utrymmet gör den perfekt för profilering, för att skapa en unik souvenir för julminnen och för att ge bort som en genomtänkt gåva. Perfekt för att dekorera julgranar, kransar eller festliga utställningar.
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 4,32 | 4,16 | 3,84 | 3,68 | 3,52 | 3,36 | 3,20 | 3,04 |
| Artikelnummer | 90282-N0094 |
| Material | Wood |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 85mm |
| Höjd | 2mm |
| Vikt | 5g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90282.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 440mm x 230mm x 230mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90282-N0094 | 17496 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |