Kompakt nödpipa för extra säkerhet på språng. Lätt och enkel att fästa på nyckelring, väska eller snodd. Ger en tydlig signal för att påkalla uppmärksamhet i nödsituationer.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,64 | 8,16 | 8,00 | 7,52 | 6,88 | 6,40 | 5,92 | 5,76 | 5,60 |
| Artikelnummer | 93420-N0002 |
| Material | Aluminium, Iron |
| Bredd | 1.5mm |
| Längd | 55mm |
| Höjd | 8mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93420.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 315mm x 200mm x 315mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93420-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-27T00:00:00+02:00 | 6000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |