Dessa glasögon filtrerar det blå ljuset som avges av digitala enheter (skärmar, smartphones etc.) och är lämpliga för alla som tillbringar mycket tid framför en skärm.
| Artikelnummer | 5565403 |
| Storlek | 13,7 x 15 x 5 cm |
| Material | Polykarbonat |
| Tryckyta | 3,5 x 0,8 cm |
| Vikt | 0.022 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.27, 2026 | 20000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |