Ringklocka i metall med plasthållare. Anpassad för Doming.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 38,60 | 37,60 | 36,80 | 34,60 | 33,15 | 31,70 | 30,60 | 28,50 | 27,85 | 27,55 |
| Artikelnummer | 91536-N0001 |
| Material | Aluminium, Metal |
| Längd | 75mm |
| Höjd | 57mm |
| Diameter | 55mm |
| Vikt | 63g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91536.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 450mm x 350mm x 250mm |
| GPSR-Information | On the back |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91536-N0001 | 9524 st |
| Inkommande lager 2026-04-30T00:00:00+02:00 | 10000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |