Set med 2 uppladdningsbara cykelbelysningar. Inkluderar en USB-laddningskabel. Har 5 olika lägen: fast sken (starkt), fast sken (svagt), blinkande (långsamt), blinkande (snabbt), pulserande (blir starkare och svagare).
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 154,00 | 150,00 | 147,00 | 144,00 | 134,00 | 116,00 | 115,00 | 113,00 | 111,00 | 110,00 |
| Artikelnummer | 91235-N0002 |
| Material | ABS, AS |
| Bredd | 32mm |
| Längd | 115mm |
| Höjd | 20mm |
| Vikt | 69g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 575mm x 285mm x 450mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91235-N0002 | 5437 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |