En modern T-shirt i förkrympt single jersey-bomull med silkeslen yta och välsittande passform. Plagget har en klassisk men uppdaterad stil som passar både till fritid och arbete. Högkvalitativt tyg och genomtänkt konstruktion säkerställer lång livslängd, även vid frekvent användning. En utmärkt T-shirt för tryck, profilering eller som premium basplagg.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 108,00 | 104,00 | 98,50 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Vit
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Artikelnummer | 029340-00 |
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 200 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 180 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.186 kg |
| Nettovikt | 0.1674 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.37 kg |
| Bruttovolym | 0.00082 m³ |
| Nettovolym | 0.0007 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.03693 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.3 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 850 st |
| Lagersaldo | 2988 st |
| Lagersaldo | 5020 st |
| Lagersaldo | 4147 st |
| Lagersaldo | 1489 st |
| Lagersaldo | 293 st |
| Lagersaldo | 92 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |