Rak och avslappnad passform med svarta knappar och stor bröstficka. Ärmar med manschetter och svarta knappar, samt ok i ryggen. Lätt avtagbar etikett för ommärkning.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 304,00 | 288,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Denim blue
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Artikelnummer | 027962-581 |
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomullsdenim, 9 oz |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 305 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.365 kg |
| Nettovikt | 0.315 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.3 kg |
| Bruttovolym | 0.003 m³ |
| Nettovolym | 0.0027 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06005 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.3 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | IN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 34 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 40 st |
| Lagersaldo | 40 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 100 st |
| Lagersaldo | 113 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 420 st |
| Lagersaldo | 205 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 480 st |
| Lagersaldo | 165 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 300 st |
| Lagersaldo | 110 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 100 st |
| Lagersaldo | 69 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 60 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |