Soft Wall Semi A med en rörkonstruktion som stomme vilken är mycket smidig att montera.Tryckmaterialet är 230g rPET som är en Miljöcertifierad (GRS) textil, något elastisk som träs över ramen vilket ger ett slätt fint intryck när väggen är monterad. I leveransen ingår rörställning samt väska. Benäms även som Eventvägg, Mässvägg, Stretch wall, Softwall.
| Antal | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/st | 10924,00 | 10377,00 |
| Typ | Antal |
|---|---|
| Tryck på en sida | |
| Tryck på båda sidor | |
| Belysning LED med fäste |
| Artikelnummer | 6130-80 |
| Storlek | 300 x 228/122cm (bxh) |
| Material | Aluminium, rPET 230g |
| Vikt | 11kg |
| Tryckmetoder | Sublimeringstryck på rPET 230g |
| Tillgängliga tillbehör | Belysning |
| Leveranstid | ca 2v efter godkänt underlag |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |