Nyckelring i metall med rund Doming och flasköppnare.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,30 | 13,00 | 12,65 | 11,85 | 11,40 | 10,90 | 10,60 | 9,76 | 9,60 | 9,44 |
| Artikelnummer | 99709-N0098 |
| Material | Metal |
| Bredd | 32mm |
| Längd | 52mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 290mm x 240mm x 150mm |
| GPSR-Information | Double sticker at the silver ring |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99709-N0098 | 37928 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |