En kompakt och praktisk bambunyckelring som även fungerar som mobilhållare. Perfekt för handsfree-visning ? på resan, jobbet eller hemma. Bambudetaljen ger en naturlig känsla samtidigt som telefonen hålls säkert på plats i en bekväm vinkel.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,25 | 13,45 | 13,15 | 12,20 | 11,40 | 10,75 | 9,76 | 9,44 | 9,28 | 9,12 |
| Artikelnummer | 99719-N0094 |
| Material | Bamboo |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 60mm |
| Höjd | 15mm |
| Vikt | 17g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT99719.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 560mm x 300mm x 185mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99719-N0094 | 9724 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |