Flätat nyckelband med säkerhetsspänne och metallkrok. Justeringsknappen på mitten är en utmärkt yta att sätta Logotop på!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,20 | 15,85 | 15,40 | 14,40 | 13,80 | 13,30 | 12,80 | 11,85 | 11,70 | 11,55 |
| Artikelnummer | 95304-N0001 |
| Material | Polyester |
| Längd | 500mm |
| Diameter | 5mm |
| Vikt | 18g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 320mm x 260mm |
| GPSR-Information | On metal piece above metal hook |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95304-N0001 | 7927 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |